| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500hz |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετη ή x,y,z |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500hz |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετη ή x,y,z |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Κατευθύνσεις δόνησης | Τρεις κατευθύνσεις δωρεάν δόνηση |
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 1 υπολογιστή |
| Κανάλι εισόδου | 1 κανάλι |
| Δύναμη sinus | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| φόρτωση | 270 κλ |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Τρεις κατευθύνσεις |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 60000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| Εκτόπισμα | 65 mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 600 κιλά |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, άξονας Ζ |
| Επιτάχυνση | 1 τεμάχιο |
| Εισαγωγή | 1 κανάλι |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Μέθοδος Ψύξης | Αερόψυξη |
|---|---|
| Πρότυπο | UL 1642 |
| Εξουσία | AC380V, 3 γραμμές φάσης 5 |
| Κατεύθυνση δόνησης | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Εφαρμογή | μπαταρία, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Δύναμη | 380V 3 φάση 5 καλώδιο |
| Φάσμα συχνότητας (Hz) | 3~3500 |
| εκτιμημένη ταχύτητα (m/s) | 1.2~1.8 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -70C σε 150C |