| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25 χιλιοστών |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| φόρτωση | 180 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| Εκτόπισμα | 65 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| βάρος της κίνησης της σπείρας | 14kg |
|---|---|
| Τινάζοντας δύναμη | 1000kgf (10000N) |
| Μέγιστο φορτίο | 270KG |
| Τρόπος | Ημίτονο, τυχαίος, κλονισμός, αναζήτηση αντήχησης και παραμονή |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100 Γ |
| Δύναμη δονήσεων | 3000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | ηλεκτρονικά μέρη |
| Άλλο όνομα | Πίνακας δονητών δόνησης |
| Δοκιμή | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Μέγεθος πίνακα | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγιστο φορτίο | 100 κιλά |
| Δύναμη | 750W |
| Τετάρτη | 380V/50Hz |
| πρότυπο δοκιμής | Mil-πρότυπο-810, iec60068-2-64, RTCA -160, IEC 61373 |
| δύναμη ημιτόνου | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| Πεδίο συχνότητας | 3-3500 HZ |
|---|---|
| Χρώμα | μπλε |
| Δύναμη | 750W |
| πρότυπο δοκιμής | Mil-πρότυπο-810, iec60068-2-64, RTCA -160, IEC 61373 |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Δύναμη ημιτόνου | 6000n |
|---|---|
| Συχνότητα | 3-3500Hz |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Κάθετος αποσυμπιεστής | 500*500mm |
| Οριζόντιος πίνακας ολίσθησης | 500*500mm |
| μέθοδος δόνησης | Ημιτονική & Τυχαία Δόνηση |
|---|---|
| Ονομαστική ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
| εκτιμημένη τυχαία δύναμη | 20000n |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 100G |