| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Εργοστάσιο | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| ελεγκτής | venzo-820 |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δύναμη | 6KN |
|---|---|
| πρότυπο | Πρότυπο JIS D1601 |
| Τύπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Εφαρμογή | materila, αυτοκινητικά μέρη, συσκευασία, προϊόντα σπιτικού |
|---|---|
| Τάση | 380V |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστικές, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκίνητες, ανταλλακτικά, ηλεκτρονική, αερο |
| Λειτουργία | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση θωράκισης | 100 G |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | 300 κιλά |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Δύναμη του αέρα | 30KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετη δόνηση +horizontal |
| Πρότυπα δοκιμής | -160F MIL-STD-810 |
| Μέγεθος πίνακα | 800*800mm |
| Μαξ. Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Επιτάχυνση | 100G |
| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-202 Μέθοδος 213 |
|---|---|
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |