| Δύναμη του αέρα | 6000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| δύναμη δόνησης | 6000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | XYZ Τρεις Άξονες |
| Συχνότητα | 5~3500 Hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| Όνομα προϊόντων | Πίνακας δονητών δόνησης |
|---|---|
| πρότυπο | ES-10 |
| Συχνότητα | 3hz έως 2000 Hz |
| Επιτραπέζιο μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη ημιτόνου | 6000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Φόρτωση | 180KG |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40KN |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 40KN |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 10KN |
|---|---|
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μέγιστο φορτίο | 270 κιλά |
| Εφαρμογή | Συσκευή |