| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |
| πρότυπο | ES-10 |
|---|---|
| Δύναμη ημιτόνου | 10000N |
| Συχνότητα | 3-3000Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | triaxial |
| επιτάχυνση | 100g |
| ΚΛΟΝΙΣΜΟΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ | Συσκευή απομόνωσης κλονισμού |
| Μετατόπιση | Ημιτονοειδής και τυχαία μεγάλη μετατόπιση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Κατευθύνσεις δόνησης | Τρεις κατευθύνσεις δωρεάν δόνηση |
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 1 υπολογιστή |
| Κανάλι εισόδου | 1 κανάλι |
| Δύναμη ημιτόνου | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3000Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | triaxial |
| Επιτάχυνση | 100g |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810G |
| Μετατόπιση | Ημιτονοειδής και τυχαία μεγάλη μετατόπιση |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Ελεγκτής | venzo-820 |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικά μέρη |
| Δύναμη sinus | 10000N |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1.8m/s |
| Λειτουργία | Ημιτονοειδής δόνηση |
|---|---|
| Μέγεθος τραπεζιού | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | ISO 16750 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικό πακέτο μπαταριών οχημάτων |
| Δοκιμή | Ημίτονο και τυχαίος |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |