| δύναμη δόνησης | 6000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Κύμα δόνησης | Ημίτονο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| Επιτάχυνση | 100 γρ |
| Εκτόπισμα | 25 mm |
| Ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| Δύναμη ημιτόνου | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Μετατόπιση | 65mm |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Φόρτωση | 500kg |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 3000N |
|---|---|
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| πρότυπο | UN38.3 πρότυπα |
| Τύπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, Ζ ΤΡΙΑΞΩΝΙΚΌΣ |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, άξονας Ζ |
| επιτάχυνση | 1 εκατ. |
| Εισαγωγή | 1 κανάλι |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| δύναμη δόνησης | 6000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | Κάθετη+Οριζόντια |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Πρότυπο δοκιμής | Πρότυπα ISTA ASTM |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| δύναμη ημιτόνου | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη sinus | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετες δονήσεις ή x,y,z |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |