| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100 γρ |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | ηλεκτρικές συσκευές |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| δύναμη δόνησης | 10KN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Μετακίνηση μεγέθους πηνίου | Dia. 240mm |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Δύναμη ημιτόνου | 30000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| Μετατόπιση | 75mm |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Φόρτωση | 500kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Εργοστάσιο | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Δύναμη του αέρα | 6000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 180 κιλά |
| πληρούν τα πρότυπα | Jis-d1601-1995 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |