| δύναμη δόνησης | 30kn |
|---|---|
| Εφαρμογή | μπαταρία |
| Πρότυπο δοκιμής | IEC 60068-2-64 |
| Επιτάχυνση | 100G |
| δοκιμή | Σοκ |
| δύναμη δόνησης | 30000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Μέγεθος πίνακα | 1000*1000mm |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | 3 Άξονας |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6.5 κιλά |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100g |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| κύμα δόνησης | Ημίτονο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| Πρότυπο Δοκιμής | UN38.3, IEC62133, JIS Δ 1601, MIL-STD-810G |
|---|---|
| Εφαρμογή | Λι-ιονικές ενότητες μπαταριών |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Χ, Υ, Ζ ΤΡΙΑΞΩΝΙΚΌΣ |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Δύναμη του αέρα | 60000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 800 κιλά |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| πρότυπο δοκιμής | IEC 68-2-6 |
| Δονήσεις | Βόρειος και οριζόντιος |
| Μέγεθος πίνακα | Προσαρμοσμένο |