| δύναμη δόνησης | 10KN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Μετακίνηση μεγέθους πηνίου | Dia. 240mm |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| δύναμη δόνησης | 6000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 32000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| πληρούν τα πρότυπα | ISTA |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 25 χιλιοστών |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| Λειτουργία | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
|---|---|
| Ανώτατο Armature μέγεθος | 450 χιλιοστά |
| επιτάχυνση | 100 G |
| Μέγιστο ωφέλιμο φορτίο | 300 κιλά |
| Εφαρμογή | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, ΜΈΡΗ ΑΥΤΟΚΙΝΉΤΟΥ, ΜΠΑΤΑΡΙΑ |
| βάρος της κίνησης της σπείρας | 14kg |
|---|---|
| Τινάζοντας δύναμη | 1000kgf (10000N) |
| Μέγιστο φορτίο | 270KG |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100 Γ |
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση, αεροδιάστημα, μέρη αυτοκινήτου, πίνακας PCB, ηλεκτρονική |
| δύναμη ημιτόνου | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |