| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Υλικό συσκευασίας | Κουτί από πολυχοιρινό |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
| Υλικό συσκευασίας | Κουτί από πολυχοιρινό |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Πλατφόρμα | 600*600 χλστ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
| Υλικό συσκευασίας | Κουτί από πολυχοιρινό |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Πλατφόρμα | 600*600 χλστ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Ετικέτα | ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Ζώνη δοκιμής | 1500L |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -70~+180degree |
| Δονητής δόνησης | 3KN~100KN σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Δύναμη | 380V |
| Τρόπος δόνησης | ημίτονο, τυχαίο, κλονισμός |
| ημιτονοειδής δύναμη | 50000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z κραδασμούς |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 2700Hz |
| δύναμη ημιτόνου | 60000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 800kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Κατευθύνσεις δόνησης | Τρεις κατευθύνσεις δωρεάν δόνηση |
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 1 υπολογιστή |
| Κανάλι εισόδου | 1 κανάλι |