| Δύναμη του αέρα | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Εφαρμογή | Μπαταρίες μοτοσικλετών |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| Δύναμη δονητών | 3KN |
| πρότυπο | IEC 60095-7 |
| Πεδίο συχνότητας | 3~3500HZ |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | πρότυπο iec 60068 |
| ταχύτητα | 2.0m/s |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Κατευθύνσεις δόνησης | Τρεις κατευθύνσεις δωρεάν δόνηση |
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 1 υπολογιστή |
| Κανάλι εισόδου | 1 κανάλι |
| Περιοχή συχνοτήτων ((HZ) | 3-3500 |
|---|---|
| Ονομαστική επιτάχυνση (m/s2) 0~1000 | 0~1000 |
| Ονομαστική δύναμη sinus | 1000~350000 |
| Μέγιστο φορτίο | 70~4500kg |
| Μετακινούμενη τροχιά | 2.5~300kg |
| Δύναμη δονήσεων | 3KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | 3 Άξονας |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία λιθίου |
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| Ταχύτητα | 1,6 m/s |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | X, y, z τρεις άξονες |
| Επιτάχυνση | 100 γρ |
| Πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810G |
| Εκτόπισμα | 100 χλστ |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 6000N |
| Υλικό συσκευασίας | Πολυτελές θήκη |
| Δόνηση | 3 άξονας |
| Πλατφόρμα | 600*600mm |
| ημιτονοειδής δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| Εκτόπισμα | 75 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 20kN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| πρότυπο | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Μαξ. Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| ταχύτητα | 10,8m/s |