| Δύναμη sinus | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| φόρτωση | 270 κλ |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 3KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| Εφαρμογή | αυτοκίνητοι διακόπτες |
| Χρήση | δοκιμή δόνησης υψηλής συχνότητας |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810G |
| Ονομαστική ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| εκτιμημένη τυχαία δύναμη | 20000n |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 100G |
| Ωριαία ταχύτητα | 2.0m/s |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Κατευθύνσεις δόνησης | Τρεις κατευθύνσεις δωρεάν δόνηση |
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 1 υπολογιστή |
| Κανάλι εισόδου | 1 κανάλι |
| Ονομασία | Πίνακας δονητών δόνησης |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | Mil-πρότυπο-810, iec60068-2-64, RTCA -160, IEC 61373 |
| Τύπος | Τραπέζι κραδασμών |
| Υλικό | χάλυβα |
| Τετάρτη | 380V/50Hz |
| Ικανότητα ωφέλιμων φορτίων | 50 κλ |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας | 20 Hz σε 2.000 Hz |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Βάρος | 200 κλ |
| Πρότυπο | δονητής δόνησης υψηλής συχνότητας |
| βάρος της κίνησης της σπείρας | 14kg |
|---|---|
| Τινάζοντας δύναμη | 1000kgf (10000N) |
| Μέγιστο φορτίο | 270KG |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100 Γ |
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση, αεροδιάστημα, μέρη αυτοκινήτου, πίνακας PCB, ηλεκτρονική |
| Σύστημα ελέγχου | Πληροφοριακό |
|---|---|
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 2 τεμάχια |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100g |
| Μέγεθος πίνακα | Προσαρμοσμένο |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |