| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5-3500hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| πρότυπο δοκιμής | IEC 60068-2 |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακός έλεγχος |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Διάσταση | 500 χιλ. X.500 χιλ. X.500 χιλ. |
| Φάσμα συχνότητας | 10 Hz - 2000 Hz |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| Δύναμη κλοπής | 12000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| πρότυπο | Η.Ε 38,3 IEC 62133 |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Δύναμη sinus | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετες δονήσεις ή x,y,z |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη κλοπής | 1200N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | veritical οριζόντια δοκιμή δόνησης |
| πρότυπο | Η.Ε 38,3 IEC 62133 |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| Τύπος | Υψηλή συχνότητα |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| price | affordable |
| Δύναμη κλοπής | 1200N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | veritical οριζόντια δοκιμή δόνησης |
| πρότυπο | Πρότυπο ISTA |
| Εφαρμογή | Συσκευή |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 600 κιλά |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 180 κιλά |