| Δύναμη του αέρα | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| πληρούν τα πρότυπα | Jis-d1601-1995 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ετικέτα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 3KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| Εφαρμογή | Παρακολούθηση |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810F |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετος ή οριζόντιος |
|---|---|
| κύμα δόνησης | Ημίτονο και τυχαίος |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Μέγεθος πίνακα | 600*600 χλστ |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |