| Δύναμη sinus | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~2500HZ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 50000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0m/s |
| Εκτόπισμα | 100 χλστ |
| Συχνότητα | 1 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 750 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5-3500hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| πρότυπο δοκιμής | ISO 16750-03, IEC 60068-2 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| Ζώνη δοκιμής | 1000L |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -70~+150degree |
| Σειρά υγρασίας | 20~98% |
| skaker | Δονητής δόνησης |
| Τρόπος δόνησης | ημίτονο, τυχαίο, κλονισμός |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | ΚΑΕ |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 10KN |
|---|---|
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μέγιστο φορτίο | 270 κιλά |
| Εφαρμογή | Συσκευή |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | 3 Άξονας |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6.5 κιλά |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100g |