| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Υλικό συσκευασίας | Κουτί από πολυχοιρινό |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Εφαρμογή | ηλεκτρικές συσκευές |
| Άλλο όνομα | Δονητής δόνησης |
| δοκιμή | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| ελεγκτής | venzo-820 |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετα οριζόντια |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| Συχνότητα | 3~2800HZ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Ζώνη δοκιμής | 1000L |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~+150degree |
| Σειρά υγρασίας | 20~98% |
| skaker | Δονητής δόνησης |
| Τρόπος δόνησης | ημίτονο, τυχαίο, κλονισμός |
| ημιτονοειδής δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 100mm |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25 χιλιοστών |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25 χιλιοστών |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| φόρτωση | 180 κιλά |