| ημιτονοειδής δύναμη | 60000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z κραδασμούς |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 2700Hz |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| vibration direction | Vertical horizontal Vibration |
| standard | IEC60068-2-27 |
| application | Auto Part, LED Lighting, battery |
| vibration table | 600*600mm |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετη |
|---|---|
| Επιτάχυνση | 100g |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 3.5 κιλά |
| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
| Χρήση | δοκιμή δόνησης υψηλής συχνότητας |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετη+Οριζόντια |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Μετατόπιση | 40 χιλιοστά |
| Μαξ. Φορτίο | 100 κιλά |
| κατεύθυνση δονήματος | 3 άξονες |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| πρότυπο δοκιμής | ista 2a 3a |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη δόνησης | 6KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5-3500hz |
| Μετατόπιση | 51mm |
| κατεύθυνση δόνησης | Κάθετος και οριζόντιος |
| Πρότυπα δοκιμής | MIL STD 810F |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |