| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | ηλεκτρικές συσκευές |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | Mil-STD-810F |
| Ειδικότητα | ημίτονο και τυχαία δοκιμή κλονισμού |
| Δύναμη δονήσεων | 30000N |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| δύναμη δόνησης | 30000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Μέγεθος πίνακα | 1000*1000mm |
| πρότυπο δοκιμής | EN πρότυπα 60068-2-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο Ε&Α |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | AC380V |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας XYZ |
|---|---|
| κύμα δόνησης | Τυχαίο ημίτονο |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Μέγεθος πίνακα | 800*800mm |
| Εφαρμογή | ηλεκτρονικά μέρη |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό έλεγχο |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Διάσταση | 500 χιλ. X.500 χιλ. X.500 χιλ. |
| Περιοχή συχνοτήτων | 10 Hz - 2000 Hz |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz σε 3000Hz |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 51 χιλιοστά |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 14 κιλά |
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Βαθμολογήθηκε τυχαία | 10000N |
|---|---|
| Κατηγορία επιτάχυνσης | 1000m/s2 |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Πίνακας δονήσεων | W800*D800mm |
| κινούμενη σπείρα | 14 κιλά |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |