| πρότυπο δοκιμής | EN πρότυπα 60068-2-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο Ε&Α |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | AC380V |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη του αέρα | 50000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 2.0m/s |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 1~3500HZ |
| φόρτωση | 750 κιλά |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 10KN |
|---|---|
| ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| Συχνότητα | 5-3000 Hz |
| επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετα οριζόντια |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, άξονας Ζ |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Εισαγωγή | 1 κανάλι |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Ετικέτα | ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| standard | RTCA DO-160 |
|---|---|
| application | Automotive Parts |
| max. frequency | 2800hz |
| max.acceleration | 100g |
| displacement | 75mm |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| δύναμη ημιτόνου | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 300 κιλά |