| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Laboratory |
| frequency | 3~3500hz |
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Επιτάχυνση | 100g |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Χ, Υ, άξονας Ζ |
| Εφαρμογή | Κινητό τηλέφωνο και λι-ιονική μπαταρία |
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετη+Οριζόντια |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετα οριζόντια |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6.5 κιλά |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | triaxial |
| Επιτάχυνση | 100g |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810G |
| Μετατόπιση | Ημιτονοειδής και τυχαία μεγάλη μετατόπιση |
| Δύναμη sinus | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| φόρτωση | 270 κλ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 60000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 250 κιλά |