| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| τυχαία δύναμη | 30KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Κατακόρυφος + οριζόντια δόνηση |
| Μέθοδος ελέγχου | Ψηφιακός έλεγχος ενισχυτών |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Επιτραπέζιο μέγεθος δόνησης | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| τυχαία δύναμη | 30KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Τρόπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Επιτραπέζιο μέγεθος δόνησης | 800*800 |
| Δύναμη sinus | 3000N σε 200000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| Εκτόπισμα | 65 mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ASli |
| Τόπος καταγωγής | guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Χρήση | δοκιμή προσομοίωσης δονήσεων |
| κατεύθυνση δονήματος | x-$l*y ζ |
| Μαξ. | 10,6m/s |
| κινούμενη σπείρα | 6.5 κιλά |
| μέθοδος δόνησης | Ημιτονική & Τυχαία Δόνηση |
|---|---|
| Ονομαστική ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
| εκτιμημένη τυχαία δύναμη | 20000n |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 100G |
| Μοντέλο | ES-10 |
|---|---|
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000Ν |
| Συχνότητα | 3-3000Hz |
| Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| επιτάχυνση | 100 γρ |