| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | XYZ Τρεις Άξονες |
| Συχνότητα | 5~3500 Hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Δύναμη του αέρα | 6000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 180 κιλά |
| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος πίνακα | Προσαρμοσμένο |
| πρότυπο | ISO 16750 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικό πακέτο μπαταριών οχημάτων |
| δοκιμή | Ημίτονο και τυχαίος |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| τυχαία δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Διάσταση | 730*550*650mm L*W*H |
| δύναμη δόνησης | 10 KN |
|---|---|
| Ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| Συχνότητα | 5-3000 Hz |
| Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Πίνακας ολίσθησης | 600*600 χιλιοστά |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | Άξονας Z |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
| Πρότυπο Δοκιμής | IEC62133 |
| δοκιμή σοκ | μισό - sinus, τραπεζοειδές, κύμα δοντιού πριονιστήρα |