| Πίνακας ολίσθησης | 600*600 χλστ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας Z |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
| πρότυπο δοκιμής | IEC62133 |
| δοκιμή σοκ | μισό - sinus, τραπεζοειδές, κύμα δοντιού πριονιστήρα |
| Ζώνη δοκιμής | 1500L |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -70~+180degree |
| Δονητής δόνησης | 3KN~100KN σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Δύναμη | 380V |
| Τρόπος δόνησης | ημίτονο, τυχαίο, κλονισμός |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, Ζ τριαξωνικός |
| επιτάχυνση | 100g |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810G |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Δύναμη του αέρα | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, άξονας Ζ |
| επιτάχυνση | 1 εκατ. |
| Εισαγωγή | 1 κανάλι |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Δύναμη του αέρα | 60000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| πρότυπο | mil-std 810G |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | 20kN |
| Χρήση | μηχανή δοκιμής δόνησης |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρομηχανικά προϊόντα |
| Πεδίο συχνότητας | 2~2500HZ |
| Δύναμη του αέρα | 3000N~150000N |
|---|---|
| Διάσταση | 730*550*650mm L*W*H ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | 300*300 χλστ |
| Εφαρμογή | Τμήματα αυτοκινήτων |
| Δύναμη | AC380V, 3 φάση 5 γραμμές |