| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3hz σε 2500hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Άμεσα | Χ, Υ, ζ |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας XYZ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ετικέτα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| Δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ASli |
| Τόπος καταγωγής | guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη του αέρα | 40KN |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη sinus | 40kN |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 85 mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500KG |
| Ζώνη δοκιμής | 1500L |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -70~+180degree |
| Δονητής δόνησης | 3KN~100KN σύμφωνα με τις ανάγκες |
| Δύναμη | 380V |
| Τρόπος δόνησης | ημίτονο, τυχαίο, κλονισμός |