| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| Πρότυπο Δοκιμής | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δοκιμή | Σοκ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z κραδασμούς |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 20kN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| Τύπος | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Μαξ. Μετατόπιση | 51MM |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,8m/s |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη του αέρα | 6KN |
|---|---|
| Τύπος | Πρότυπο JIS D1601 |
| Τύπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 3KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| Εφαρμογή | Παρακολούθηση |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810F |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| τυχαία δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Διάσταση | 730*550*650mm L*W*H |
| Εσωτερική διάσταση | Π900xΥ500xΒ600mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | Π1400xΥ950xΒ1200mm |
| Τόμος | 270 λίτρα |
| Δοκιμή φυσιολογικού ορού | NSS ACSS |
| όγκος ψεκασμού | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /h |