| Δονήσεις | 3 Άξονας |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστο φορτίο | 450 κιλά |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Εφαρμογή | Μπαταρίες μοτοσικλετών |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| Δύναμη δονητών | 3KN |
| πρότυπο | IEC 60095-7 |
| Πεδίο συχνότητας | 3~3500HZ |
| Δύναμη δονήσεων | 3KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| Εφαρμογή | αυτοκίνητοι διακόπτες |
| Χρήση | δοκιμή δόνησης υψηλής συχνότητας |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810G |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Δύναμη ημιτόνου | 30000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| Μετατόπιση | 75mm |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Φόρτωση | 500kg |
| Μέγιστη ταχύτητα | 2.5 M/s |
|---|---|
| μέγιστη δύναμη | 2.000 Ν |
| Επιτραπέζιο μέγεθος | 300 χιλ. Χ 300 χιλ. |
| Επίπεδο θορύβου | Λιγότερο από 70 DB |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |