| SINE FORCE | 3000N |
|---|---|
| speed | 1.6m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Laboratory |
| frequency | 3~3500hz |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετη |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Δύναμη | 6KN |
|---|---|
| πρότυπο | Πρότυπο JIS D1601 |
| Τύπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| vibration force | 6000N |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |