| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετος |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 300 κιλά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο Ε&Α |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετα οριζόντια |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6.5 κιλά |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100g |
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| ελεγκτής | venzo-820 |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Συχνότητα | 5Hz~3500Hz |
|---|---|
| Χρήση | δοκιμή προσομοίωσης δονήσεων |
| κατεύθυνση δονήματος | x-$l*y ζ |
| Μαξ. | 10,6m/s |
| κινούμενη σπείρα | 6.5 κιλά |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |
| Ζώνη δοκιμής | 216L |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -70~+180degree |
| Σειρά υγρασίας | 10~98% |
| σκέικερ | Δονητής δόνησης |
| Λειτουργία δόνησης | ημιτονοειδές, τυχαίο, σοκ |