| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη δονήσεων | 3000N |
|---|---|
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Πεδίο συχνότητας | 3-3500hz |
| displaccement | 40 εκατοστά |
| Μαξ. | 10,6m/s |
| Μέγιστο φορτίο | 270 κιλά |
|---|---|
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100 G |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτροδυναμικός δονητής |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση, αεροδιάστημα, μέρη αυτοκινήτου, πίνακας PCB, ηλεκτρονική |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτροδυναμικός δονητής |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση, αεροδιάστημα, μέρη αυτοκινήτου, πίνακας PCB, ηλεκτρονική |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Φάσμα συχνότητας | 3Hz σε 2.000 Hz |
| ταχύτητα | 1.8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| ελεγκτής | venzo-820 |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Ζώνη δοκιμής | 1000 λίτρα |
|---|---|
| Περιοχή θερμοκρασίας | -40~+150 μοίρες |
| Περιοχή υγρασίας | 20~98% |
| σκέικερ | Δονητής δόνησης |
| Τρόπος δονήσεων | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Ζώνη δοκιμής | 1000 λίτρα |
|---|---|
| Πεδίο θερμοκρασίας | -70~+150degree |
| Περιοχή υγρασίας | 20~98% |
| σκέικερ | Δονητής δόνησης |
| Τρόπος δονήσεων | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Ζώνη δοκιμής | 1000 λίτρα |
|---|---|
| εύρος θερμοκρασίας | -40~+150 μοίρες |
| Περιοχή υγρασίας | 20~98% |
| σκέικερ | Δονητής δόνησης |
| Τρόπος δονήσεων | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | triaxial |
| επιτάχυνση | 100g |
| ΚΛΟΝΙΣΜΟΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ | Συσκευή απομόνωσης κλονισμού |
| Μετατόπιση | Ημιτονοειδής και τυχαία μεγάλη μετατόπιση |
| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Χρήση | δοκιμή προσομοίωσης δονήσεων |
| Κατεύθυνση δονήσεων | x-$l*y ζ |
| Μαξ. | 10,6m/s |
| κινούμενη σπείρα | 6.5 κιλά |