| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακό έλεγχο |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Διάσταση | 500 χιλ. X.500 χιλ. X.500 χιλ. |
| Περιοχή συχνοτήτων | 10 Hz - 2000 Hz |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | triaxial |
| Επιτάχυνση | 100g |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810G |
| Μετατόπιση | Ημιτονοειδής και τυχαία μεγάλη μετατόπιση |
| Δύναμη του αέρα | 10KN |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | 5 Hz σε 3000Hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετη δόνηση Vibration+Horizontal |
| Εφαρμογή | materila, αυτοκινητικά μέρη, συσκευασία, προϊόντα σπιτικού |
|---|---|
| Τάση | 380V |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστικές, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκίνητες, ανταλλακτικά, ηλεκτρονική, αερο |
| Δύναμη δονήσεων | 10KN |
|---|---|
| ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| Συχνότητα | 5-3000 Hz |
| επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετα οριζόντια |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Συσκευή μπαταρίας |
| Συχνότητα | 3~2500HZ |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ετικέτα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Δύναμη | 380V, 3 φάσεις |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 300 κιλά |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |