| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-202 Μέθοδος 213 |
|---|---|
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Χρήση | δοκιμή προσομοίωσης δονήσεων |
| κατεύθυνση δονήματος | x-$l*y ζ |
| Μαξ. | 10,6m/s |
| κινούμενη σπείρα | 6.5 κιλά |
| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ετικέτα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | πρότυπο iec 60068 |
| ταχύτητα | 2.0m/s |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Oem |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| vibration force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| Δύναμη του αέρα | 3000N~150000N |
|---|---|
| Διάσταση | 730*550*650mm L*W*H ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | 300*300 χλστ |
| Εφαρμογή | Τμήματα αυτοκινήτων |
| Δύναμη | AC380V, 3 φάση 5 γραμμές |