| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | 3 Άξονας |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6.5 κιλά |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100g |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ASLi |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | Προσαρμοσμένο |
| Μέγιστο φορτίο | 450 κιλά |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
|---|---|
| Χρήση | δοκιμή προσομοίωσης δονήσεων |
| κατεύθυνση δονήματος | x-$l*y ζ |
| Μαξ. | 10,6m/s |
| κινούμενη σπείρα | 6.5 κιλά |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| Δύναμη του αέρα | 40KN |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | ηλεκτρικές συσκευές |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |