| βάρος της κίνησης της σπείρας | 14kg |
|---|---|
| Τινάζοντας δύναμη | 1000kgf (10000N) |
| Μέγιστο φορτίο | 270KG |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100 Γ |
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση, αεροδιάστημα, μέρη αυτοκινήτου, πίνακας PCB, ηλεκτρονική |
| βάρος της κίνησης της σπείρας | 14kg |
|---|---|
| Τινάζοντας δύναμη | 1000kgf (10000N) |
| Μέγιστο φορτίο | 270KG |
| Τρόπος | Ημίτονο, τυχαίος, κλονισμός, αναζήτηση αντήχησης και παραμονή |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100 Γ |
| Σύστημα ελέγχου | Ψηφιακός έλεγχος |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης | Αερόψυξη |
| Διάσταση | 500 χιλ. X.500 χιλ. X.500 χιλ. |
| Φάσμα συχνότητας | 10 Hz - 2000 Hz |
| Υλικό | Κράμα αργιλίου |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| ελεγκτής | venzo-820 |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Τινάζοντας δύναμη | 1000kgf (10000N) |
|---|---|
| Μέγιστο φορτίο | 270KG |
| ταχύτητα | 1.8m/s |
| Φάσμα συχνότητας | 3Hz σε 2.000 Hz |
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση, αεροδιάστημα, μέρη αυτοκινήτου, πίνακας PCB, ηλεκτρονική |
| Ζώνη δοκιμής | 1000L |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -40~+150degree |
| Σειρά υγρασίας | 20~98% |
| skaker | Δονητής δόνησης |
| Τρόπος δόνησης | ημίτονο, τυχαίο, κλονισμός |
| Ζώνη δοκιμής | 1000L |
|---|---|
| Σειρά θερμοκρασίας | -70~+150degree |
| Σειρά υγρασίας | 20~98% |
| skaker | Δονητής δόνησης |
| Τρόπος δόνησης | ημίτονο, τυχαίο, κλονισμός |
| Δύναμη του αέρα | 30KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετη δόνηση +horizontal |
| Πρότυπα δοκιμής | -160F MIL-STD-810 |
| Μέγεθος πίνακα | 800*800mm |
| Μαξ. Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Λειτουργία | Ημιτονοειδής δοκιμή δόνησης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τμήματα αυτοκινήτων |
| πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| πρότυπο δοκιμής | ISO 16750-3 |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| vibration force | 10KN |
|---|---|
| vibration direction | Vertical horizontal Vibration |
| standard | IEC60068-2-27 |
| application | Auto Part, LED Lighting, battery |
| vibration table | 600*600mm |