| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Υλικό συσκευασίας | Κουτί από πολυχοιρινό |
| Δονήσεις | Οριζόντια και κατακόρυφη |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| sine force | 20000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| displacement | 51mm |
| frequency | 3~2000HZ |
| loading | 300kg |
| Δύναμη | 6KN |
|---|---|
| Τύπος | Πρότυπο JIS D1601 |
| Τύπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Εφαρμογή | οδήγησε |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Άξονας XYZ |
|---|---|
| κύμα δόνησης | Τυχαίο ημίτονο |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Μέγεθος πίνακα | 800*800mm |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| Υλικό | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Δύναμη | 380V 3 φάση 5 καλώδιο |
| Φάσμα συχνότητας (Hz) | 3~3500 |
| εκτιμημένη ταχύτητα (m/s) | 1.2~1.8 |
| Σειρά θερμοκρασίας | -70C σε 150C |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| vibration force | 600kgf |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |