| Δύναμη sinus | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| δύναμη δόνησης | 10KN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Μετακίνηση μεγέθους πηνίου | Dia. 240mm |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| vibration force | 6000N |
|---|---|
| Vibration direction | Vertical & Horizontal |
| moving coil weight | 6.5kg |
| displacement | 25mm |
| max. acceleration | 100g |
| Δύναμη δονήσεων | 20kN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| πρότυπο | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Μαξ. Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 6KN |
|---|---|
| Τύπος | Πρότυπο JIS D1601 |
| Τύπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία |
| κύμα δόνησης | Ημίτονο |
|---|---|
| Εφαρμογή | πακέτο |
| επιτάχυνση | 100g |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
|---|---|
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 3,5 κιλά |
| Δύναμη ανεμιστήρων ψύξης | 3kW |
| Τροφοδοσία | AC380V |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κάθετη+Οριζόντια |
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |