| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | triaxial |
| Επιτάχυνση | 100g |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810G |
| Μετατόπιση | Ημιτονοειδής και τυχαία μεγάλη μετατόπιση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| sine force | 10000N |
|---|---|
| frequency | 3~3500HZ |
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical+horizontal vibration |
| power | 380v 3 phase |
| τυχαία δύναμη | 20kN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Κατακόρυφος + οριζόντια δόνηση |
| Μαξ. Φορτίο | 300 κιλά |
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικά μέρη |
| Δύναμη ημιτόνου | 20000N |
| Συχνότητα | 3~3500Hz |
| Μέγιστη ταχύτητα | 2.0m/s |
| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικά μέρη |
| Δύναμη sinus | 1000N |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Μαξ. Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Δύναμη δονήσεων | 20kN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| Εφαρμογή | Οδηγήσεων, συσκευασία, μπαταρία |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| Χρήση | δοκιμή δόνησης |
| Δύναμη sinus | 40kN |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 85 mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500KG |
| πρότυπο δοκιμής | EN πρότυπα 60068-2-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργαστήριο Ε&Α |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Υλικό συσκευασίας | Κουτί από πολυχοιρινό |
| Δονήσεις | 3 Άξονας |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Υλικό συσκευασίας | Κουτί από πολυχοιρινό |
| Δονήσεις | Οριζόντια και κατακόρυφη |