| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |
| τυχαία δύναμη | 30KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Μαξ. Φορτίο | 450 κιλά |
| Συχνότητα | 5~2800hz |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| Δύναμη δονήσεων | 3000N |
|---|---|
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| πρότυπο | UN38.3 πρότυπα |
| Τύπος | Ηλεκτρομαγνητικά |
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, Ζ ΤΡΙΑΞΩΝΙΚΌΣ |
| Δύναμη δονήσεων | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | 3 Άξονας |
| Τρόπος δονήσεων | Ημίτονο τυχαίο |
| Μετατόπιση | 25~100mm |
| Διάμετρος της κίνησης της σπείρας | 150~870mm |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| πληρούν τα πρότυπα | ISTA |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | πρότυπο iec 60068 |
| Ταχύτητα | 20,0 m/s |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 80mm ή προσαρμοσμένος |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| Τύπος | mil-std 810G |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | 20kN |
| Χρήση | μηχανή δοκιμής δόνησης |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρομαγνητική Δονητική Δοκιμή Μηχανής Τιμή |
| Πεδίο συχνότητας | 2~2500HZ |