| Δύναμη του αέρα | 3000N~150000N |
|---|---|
| Διάσταση | 730*550*650mm L*W*H ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | 300*300 χλστ |
| Εφαρμογή | Τμήματα αυτοκινήτων |
| Δύναμη | AC380V, 3 φάση 5 γραμμές |
| Δύναμη του αέρα | 6000N |
|---|---|
| επιτάχυνση | 100g |
| κατεύθυνση δονήματος | 3 Άξονας |
| Μέθοδος λειτουργίας | Ενισχυτής |
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| Δύναμη του αέρα | 40000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 20,0 m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| Εκτόπισμα | 75mm |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 300Kgf |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| Υλικό τραπεζιού | Σύνθετα αλουμινίου |
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετα οριζόντια |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Δύναμη δονήσεων | 10KN |
|---|---|
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μέγιστο φορτίο | 270 κιλά |
| Εφαρμογή | Συσκευή |
| Δύναμη δονήσεων | 3KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | 3 Άξονας |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία λιθίου |
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| Ταχύτητα | 1,6 m/s |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500hz |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm ή προσαρμοσμένο |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετη ή x,y,z |
| Δύναμη ημιτόνου | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3~3000Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Επιτάχυνση | 100g |