| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500hz |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 80mm ή προσαρμοσμένος |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετη ή x,y,z |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 5 Hz έως 3500 Hz |
|---|---|
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 1000m/s2 |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
| Μετατόπιση αντίκτυπου | 25 χιλιοστών |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| Τύπος | Υψηλή συχνότητα |
| κατεύθυνση δονήματος | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| price | affordable |
| Λειτουργία | Ημιτονοειδής δόνηση |
|---|---|
| Μέγεθος τραπεζιού | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος | ISO 16750 |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικό πακέτο μπαταριών οχημάτων |
| Δοκιμή | Ημίτονο και τυχαίος |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Κάθετα οριζόντια |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6.5 κιλά |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100g |
| Δύναμη δονήσεων | 10000N |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| πρότυπο δοκιμής | ISTA |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| πρότυπο δοκιμής | ista 2a 3a |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| τυχαία δύναμη | 30KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Κατακόρυφος + οριζόντια δόνηση |
| Μέθοδος ελέγχου | Ψηφιακός έλεγχος ενισχυτών |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Επιτραπέζιο μέγεθος δόνησης | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Χ, Υ, άξονας Ζ |
| Επιτάχυνση | 1 τεμάχιο |
| Εισαγωγή | 1 κανάλι |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Δύναμη | 2000N |
|---|---|
| vibraton κατεύθυνση | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Εφαρμογή | Τμήματα αυτοκινήτων |
| κινούμενη σπείρα | 6.5 κιλά |
| Επιτάχυνση | 100g |