| sine force | 10000N |
|---|---|
| vibration direction | X,Y,Z Three Axis |
| acceleration | 100g |
| test standard | MIL STD 810G |
| Displacement | 100mm |
| ημιτονοειδής δύναμη | 3000N έως 200000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| SINE FORCE | 30000N |
|---|---|
| speed | 1.8m/s |
| vibration direction | vertical horizontal |
| application | Battery Pack |
| frequency | 3~2500hz |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κάθετη οριζόντια δόνηση |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| Ανώτατο Armature μέγεθος | 450 χιλιοστά |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | MIL-STD-810, RTCA -160 |
| Μέγιστο μέγεθος τραπεζιού | 1500*1500mm |
| Λειτουργία | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Σχήμα | Σειρά ES |
| δύναμη δόνησης | 30000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Μέγεθος πίνακα | 1000*1000mm |
| ημιτονοειδής δύναμη | 60000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z κραδασμούς |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 2700Hz |
| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ηλεκτρικά μέρη |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000Ν |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| μέγ. ταχύτητα | 2.0m/s |
| Vibration Force | Customized |
|---|---|
| Brand | ASLI |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Power | Electronic |
| Certificate | ISO 9001:2008 |