| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| εργοστάσιο | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Ακρίβεια | 0,1 |
|---|---|
| Εξουσία | 10kW |
| Κατηγορία προστασίας | IP55 |
| Δυναμικό | 380 V |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 1000m/s2 (χωρίς φορτίο) |
| vibration wave | sine |
|---|---|
| application | Packaging |
| acceleration | 100g |
| displacement | 25mm |
| controller | VENZO |
| δύναμη ημιτόνου | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8 m/s |
| Μετατόπιση | 65mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 500Kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| Εκτόπισμα | 65 mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| κύμα δόνησης | Τυχαία δοκιμή δόνησης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πακέτο |
| επιτάχυνση | 100g |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| ελεγκτής | ΒΕΝΖΟ |
| κατεύθυνση δόνησης | Κάθετη και Οριζόντια |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| κύμα δόνησης | ημιτονοειδές, τυχαίο, σοκ |
| Ελεγκτής | venzo-820 |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | Κάθετη και Οριζόντια |
| Συχνότητα | 3~3000Hz |
| εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τάση | 380V |
| Παρέχεται εξυπηρέτηση μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες Βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |