| Δύναμη sinus | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,6 m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 180 κιλά |
| Δύναμη sinus | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 180 κιλά |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | πρότυπο iec 60068 |
| Ταχύτητα | 20,0 m/s |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 έως 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 80mm ή προσαρμοσμένος |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3000Hz |
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Ελεγκτής | venzo-820 |
| Εφαρμογή | LED, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | triaxial |
| Επιτάχυνση | 100g |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810G |
| Μετατόπιση | Ημιτονοειδής και τυχαία μεγάλη μετατόπιση |
| Δύναμη του αέρα | 10000N |
|---|---|
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| κατεύθυνση δονήματος | οριζόντια δόνηση |
| κύμα δόνησης | Δοκιμή κλονισμού & δόνησης |
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 1 εκατ. |
| δύναμη δόνησης | 20 KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | οριζόντια δόνηση |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
| Χρήση | δοκιμή δόνησης υψηλής συχνότητας |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810G |
| Εφαρμογή | Υλικά, ανταλλακτικά αυτοκινήτων, συσκευασία, προϊόντα οικιακής χρήσης |
|---|---|
| Τετάρτη | 380V |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Τεχνική υποστήριξη μέσω βίντεο,Ευρωπαϊκή υποστήριξη,Μεταφορείς διαθέσιμοι για την εξυπηρέτηση μηχανη |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Στρατιωτική βιομηχανία, αστική βιομηχανία, ηλεκτρονικές συσκευές, αυτοκινητοβιομηχανία, ανταλλακτικά |
| μέθοδος δόνησης | Ημιτονική & Τυχαία Δόνηση |
|---|---|
| Ονομαστική ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
| εκτιμημένη τυχαία δύναμη | 20000n |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 100G |