| Δύναμη σοκ | 1200Ν |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | veritical οριζόντια δοκιμή δόνησης |
| Πρότυπο | Πρότυπο ISTA |
| Εφαρμογή | Συσκευασία |
| εκτόπισμα | 25 mm |
| Δύναμη δονήσεων | 30KN |
|---|---|
| Εφαρμογή | μπαταρία, ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| πρότυπο δοκιμής | Mil-STD πρότυπα |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δοκιμή | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| Πεδίο συχνότητας | 3hz σε 2500hz |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| άμεσα | Χ, Υ, ζ |
| κινούμενο κουλούριασμα | 30 κιλά |
| Εύρος συχνοτήτων | 3-3000 Hz |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα | 1,8 m / s² |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγιστη φόρτιση | 70 κιλά |
| Τύπος | XYZ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 100mm |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| κατεύθυνση δόνησης | 3-άξονες |
|---|---|
| Εύρος Συχνοτήτων | 5~2000Hz |
| Πρότυπο | ISO16750 |
| εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 14 κιλά |
| δύναμη δόνησης | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Μέγιστο. ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 1.6m/s |
|---|---|
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 3,5 κιλά |
| Δύναμη ανεμιστήρων ψύξης | 3kW |
| Τροφοδοσία | AC380V |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κάθετη+Οριζόντια |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Κατευθύνσεις δόνησης | Τρεις κατευθύνσεις δωρεάν δόνηση |
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 1 υπολογιστή |
| Κανάλι εισόδου | 1 κανάλι |