| Δύναμη δονήσεων | 2000kg. Φ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | οριζόντια δόνηση |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία |
| Χρήση | δοκιμή δόνησης υψηλής συχνότητας |
| πρότυπο δοκιμής | IEC 60335-2-24 και IEC 60335-2-40 |
| Δύναμη sinus | 6000N |
|---|---|
| Επιτάχυνση | 100g |
| Κατεύθυνση δονήσεων | 3 Άξονας |
| Μέθοδος λειτουργίας | Ενισχυτής |
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | X, y, z τρεις άξονες |
| Επιτάχυνση | 100 γρ |
| Πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810G |
| Εκτόπισμα | 100 χλστ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 60000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| Εκτόπισμα | 65 mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 600 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| Δύναμη sinus | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~2500HZ |
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| κατεύθυνση δόνησης | κάθετο δόνηση ή Χ, Υ, ζ |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 ~ 2500Hz |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση ή x, y, z |
| Εξουσία | 380V 3 φάση |