| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
|---|---|
| πρότυπο δοκιμής | Mil-STD-810F |
| Ειδικότητα | ημίτονο και τυχαία δοκιμή κλονισμού |
| Δύναμη δονήσεων | 30000N |
| Μετατόπιση | 100 χιλιοστά |
| Κατεύθυνση δονήσεων | Κάθετη |
|---|---|
| Επιτάχυνση | 100g |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 3.5 κιλά |
| Συχνότητα | 5Hz~ 3500Hz |
| Χρήση | δοκιμή δόνησης υψηλής συχνότητας |
| Δύναμη δονήσεων | 3KN |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Ψηλή δόνηση |
| Εφαρμογή | Παρακολούθηση |
| πρότυπο δοκιμής | MIL STD 810F |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ASLi |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη sinus | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| Κατεύθυνση δονήσεων | κάθετος οριζόντιος |
| Εφαρμογή | Εργαστήριο |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη δονήσεων | 20kN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δονήσεων | Ψηλή+οριζόντια δονήσεις |
| Τύπος | MIL STD 810G, MIL STD 810F |
| Μαξ. Μετατόπιση | 51MM |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ | 10,8m/s |
| Δύναμη του αέρα | 20000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| Δύναμη δόνησης | 6KN |
|---|---|
| Συχνότητα | 5-3500hz |
| Μετατόπιση | 51mm |
| κατεύθυνση δόνησης | Κάθετος και οριζόντιος |
| Πρότυπα δοκιμής | MIL STD 810F |
| Πίνακας ολίσθησης | 600*600 χλστ |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας Z |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
| πρότυπο δοκιμής | IEC62133 |
| δοκιμή σοκ | μισό - sinus, τραπεζοειδές, κύμα δοντιού πριονιστήρα |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | Οργανωτής κατασκευής |
|---|---|
| Ετικέτα | ΑΣΛΙ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικά |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |