| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Κύμα δόνησης | Σίνος, τυχαίο, σοκ |
| Κατευθύνσεις δόνησης | Τρεις κατευθύνσεις δωρεάν δόνηση |
| Αισθητήρας επιτάχυνσης | 1 υπολογιστή |
| Κανάλι εισόδου | 1 κανάλι |
| ημιτονοειδής δύναμη | 60000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1,8 m/s |
| Εκτόπισμα | 65 mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 600 κιλά |
| standard | mil-std 810G |
|---|---|
| vibration force | 20KN |
| Usage | Vibration Testing Machine |
| application | Electromechanical Products |
| Frequency range | 2~2500HZ |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη δόνηση |
|---|---|
| δύναμη δόνησης | 20KN |
| Μέθοδος ελέγχου | Έλεγχος υπολογιστή |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Κλίμακα συχνοτήτων | 3 ~ 3500Hz |
| ημιτονοειδής δύναμη | 50000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφη ή x, y, z κραδασμούς |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 2700Hz |
| τυχαία δύναμη | 3000kg.f |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Κατακόρυφος + οριζόντια δόνηση |
| Μέθοδος ελέγχου | Ψηφιακός έλεγχος ενισχυτών |
| Εφαρμογή | ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ, ΜΈΡΗ ΑΥΤΟΚΙΝΉΤΟΥ, ΜΠΑΤΑΡΙΑ |
| Επιτραπέζιο μέγεθος δόνησης | Μπορεί να προσαρμοστεί |
| μέθοδος δόνησης | Δόνηση &Random ημιτόνου |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | Βόρειος και οριζόντιος |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Δύναμη κλοπής | 12000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | veritical οριζόντια δοκιμή δόνησης |
| πρότυπο | Η.Ε 38,3 IEC 62133 |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |