| Δύναμη κλοπής | 12000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | veritical οριζόντια δοκιμή δόνησης |
| πρότυπο | Η.Ε 38,3 IEC 62133 |
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Τύπος | Μηχανή δοκιμής κρούσεων |
|---|---|
| Ακρίβεια | 0,1 |
| Εξουσία | 10kW |
| Κατηγορία προστασίας | IP55 |
| Δυναμικό | 380 V |
| Δύναμη ημιτόνου | 3000N |
|---|---|
| Κάθετος αποσυμπιεστής | 500*500mm |
| Οριζόντιος πίνακας ολίσθησης | 500*500mm |
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Μετατόπιση | 25 |
| βάρος της κίνησης της σπείρας | 14kg |
|---|---|
| Τινάζοντας δύναμη | 1000kgf (10000N) |
| Μέγιστο φορτίο | 270KG |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100 Γ |
| Εφαρμογή | Υπεράσπιση, αεροδιάστημα, μέρη αυτοκινήτου, πίνακας PCB, ηλεκτρονική |
| Δύναμη δονήσεων | 6000N |
|---|---|
| κατεύθυνση δονήματος | 3 Άξονας |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6.5 κιλά |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Μέγιστη επιτάχυνση | 100g |
| πληρούν τα πρότυπα | Jis D1601 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Εφαρμογή | Ανταλλακτικά αυτοκινήτων |
| Δόνηση | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Δύναμη sinus | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3000HZ |
| φόρτωση | 270 κλ |
| Δύναμη του αέρα | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| δύναμη ημιτόνου | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Μετατόπιση | 51mm |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| Φόρτωση | 300kg |
| δύναμη δόνησης | 10KN |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | κατακόρυφος + οριζόντιος |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Μετακίνηση μεγέθους πηνίου | Dia. 240mm |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |