| Πίνακας ολίσθησης | 600*600 χλστ |
|---|---|
| κατεύθυνση δόνησης | Άξονας Z |
| δύναμη δόνησης | 6KN |
| πρότυπο δοκιμής | IEC62133 |
| δοκιμή σοκ | μισό - sinus, τραπεζοειδές, κύμα δοντιού πριονιστήρα |
| δύναμη δόνησης | 300Kgf |
|---|---|
| Συχνότητα | 5~3500Hz |
| Υλικό τραπεζιού | Κράμα αργιλίου |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| μετατόπιση | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300kg |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.6m/s |
| Εκτόπισμα | 25mm |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Φόρτωση | 180 κιλά |
| Δύναμη sinus | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 180 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 40000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 2.0 m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 2000Hz |
| Φόρτωση | 500 κιλά |
| Δύναμη sinus | 20000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 51MM |
| Συχνότητα | 3~2000HZ |
| φόρτωση | 300 κιλά |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | ASLi |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Δύναμη | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001:2008 |
| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| Συχνότητα | 3~2500HZ |
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Άξονας XYZ |
| Δύναμη | 380v 3 φάση |