| Δύναμη του αέρα | 30000N |
|---|---|
| ταχύτητα | 20,0 m/s |
| Μετατόπιση | 75 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 500 κιλά |
| ημιτονοειδής δύναμη | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 25 χιλιοστών |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| φόρτωση | 180 κιλά |
| Εσωτερική διάσταση | Π900xΥ500xΒ600mm |
|---|---|
| Εξωτερική διάσταση | Π1400xΥ950xΒ1200mm |
| Τόμος | 270 λίτρα |
| Δοκιμή φυσιολογικού ορού | NSS ACSS |
| όγκος ψεκασμού | 1.0 ~ 2.0ml /80cm2 /h |
| δύναμη δόνησης | 6000N |
|---|---|
| Κατεύθυνση δόνησης | 3 άξονας |
| Βάρος κινούμενου πηνίου | 6,5 κιλά |
| Εκτόπισμα | 25 mm |
| Μέγιστο. Επιτάχυνση | 100 γρ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| πληρούν τα πρότυπα | ISTA |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM |
|---|---|
| Μάρκα | Επίθεση ASLI |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εξουσία | Ηλεκτρονικός |
| Πιστοποιητικό | ISO 9001: 2008 |
| πρότυπο | mil-std 810G |
|---|---|
| Δύναμη δονήσεων | 20kN |
| Χρήση | μηχανή δοκιμής δόνησης |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρομηχανικά προϊόντα |
| Πεδίο συχνότητας | 2~2500HZ |
| Εύρος Θερμοκρασίας | RT+10°C~80°C(80°C ~150°C προαιρετικά) |
|---|---|
| Ακρίβεια θερμοκρασίας | ±0,5℃ |
| Ανάλυση θερμοκρασίας | 0,1℃ |
| Ομοιομορφία θερμοκρασίας | ±2,5℃ |
| Ταχύτητα αύξησης της θερμοκρασίας | 0,1~3,0 (°C/min) |
| Δύναμη sinus | 6000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,8m/s |
| Μετατόπιση | 25 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| φόρτωση | 180 κιλά |