| ημιτονοειδής δύναμη | 30000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 100mm |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3500Hz |
| Δύναμη του αέρα | 3000N~150000N |
|---|---|
| Διάσταση | 730*550*650mm L*W*H ή προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος πίνακα | 300*300 χλστ |
| Εφαρμογή | Τμήματα αυτοκινήτων |
| Δύναμη | AC380V, 3 φάση 5 γραμμές |
| ημιτονοειδής δύναμη | 20000n |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Κατεύθυνση δόνησης | Κατακόρυφη και οριζόντια |
| Επιτάχυνση | 100G |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| Δύναμη του αέρα | 3000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 10,6m/s |
| κατεύθυνση δονήματος | Τρεις κατευθύνσεις |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Συχνότητα | 3~3500HZ |
| Δύναμη δονήσεων | 6KN |
|---|---|
| Εφαρμογή | Η μπαταρία |
| πρότυπο δοκιμής | Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Επιτάχυνση | 100g |
| δοκιμή | Σοκ |
| ημιτονοειδής δύναμη | 10000N |
|---|---|
| Ταχύτητα | 1.8m/s |
| Εκτόπισμα | 51 χιλιοστά |
| Συχνότητα | 3 ~ 3000Hz |
| φόρτωση | 270 κιλά |
| Δύναμη δόνησης | 30kN |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μπαταρία |
| Πρότυπα δοκιμής | IEC 60068-2-64 |
| Επιτάχυνση | 100g |
| Δοκιμή | Κλονισμός |